• Current

miody2.jpg

Miód

Prowadzona przez nas pasieka sięga tradycją kilku pokoleń. Prowadzona jest przez dwóch wnuków jej założyciela. Bezcenne wskazówki czerpiemy nie tylko od poprzedników, poszerzamy swoją wiedzę na szkoleniach i kursach pszczelarskich. Posiadając wykształcenie w dziedzinie pszczelarstwa, wiemy jak wielkie znaczenie dla zdrowia człowieka mają prawdziwe miody z własnej pasieki. Dbamy zatem o to, aby trafiając w Państwa ręce cechowały się one najwyższą jakością. Jedną z metod podnoszenia wydajności pasiek oraz pozyskania najlepszych odmianowych miodów jest przewożenie uli na obfite pożytki. Dlatego prowadzimy pasiekę wędrowną, zlokalizowaną na Pogórzu Ciężkowicko-Rożnowskim. Miód pozyskiwany jest z 300-pniowej pasieki, stacjonującej w kilkunastu miejscach, na górzystych, nieskażonych terenach, otoczonych lasami, z dala od ulic i miast. Oferujemy Państwu szeroką gamę miodów pszczelich. Ich właściwości odżywczo – lecznicze pomogą Państwu zachować zdrowie i witalność na długie lat...

Gwarantujemy:
- Miód „prosto z ula”
- Produkt na najwyższym poziomie
- Smak i aromat
- Profesjonalizm
- Uczciwość

Nasze miody zostały docenione na wielu wystawach i targach, potwierdzają to liczne nagrody, dyplomy, jakie otrzymaliśmy z rąk organizatorów i specjalistów z branży.

Oto kilka z nich:

2.jpg 3.jpg

 

Dlaczego warto wybrać nasz miód:
- Jesteśmy producentem a nie pośrednikiem,! Ceny zatem są uczciwe, nie zawyżone!
- Nie handlujemy miodem, nie skupujemy, tak więc miód nie jest poddawany standaryzacji- czyli mieszaniu gorszych i lepszych miodów!
- Pasieka jest pod stałym nadzorem lekarza weterynarii!
- Miód jest w 100% naturalny!
- Pochodzi z czystych ekologicznie terenów, jego najlepszą jakość potwierdzają badania laboratoryjne!